OFERTA DLA FIRM

         

List przewodni

   

           OFERTA niniejsza nie jest okazjonalna. Jej zamysł ma charakter trwały, godny podjęcia w dowolnym terminie. Z mojej strony towarzyszyć jej będzie pełne zaangażowanie, profesjonalizm, oddanie się sprawie dla wspólnej satysfakcji.

              PRAGNĘ ZAPROPONOWAĆ NAPISANIE KSIĄŻKI O PAŃSTWA DOKONANIACH. To oferta z misją. Chcę spopularyzować literacko Państwa "twórczość gospodarczą", pokazać, że także na ten temat można pisać w sposób ciekawy oraz inspirujący.

              Dokonania są zwieńczeniem wieloletniego wysiłku Firmy, trudu jednego albo większej liczby pokoleń jej pracowników.

             Nie wnikam, czy udokumentowały je wystarczająco mass media. Stara mądrość głosi, że tylko to zostaje w pamięci społecznej, czego nie zaniechano zapisać.

             Od lat zajmuję się reporterskim dokumentowaniem ludzkich losów i wydarzeń. Państwa dzieło odcisnęło społeczne piętno. Bez wątpienia należy ono do osiągnięć cywilizacyjnych, które udanie zmieniły rzeczywistość.

             Niewiele firm może pozwolić sobie na tak wysublimowany produkt marketingowy jak książka. Ograniczona jest bowiem liczba firm i ich dzieł, które by przemawiały do społecznej wyobraźni.

             W moim przekonaniu książka taka - posiadając wartość dokumentacyjną i poznawczą, obecna w normalnym kolportażu - mogłaby spełniać rolę firmowego upominku.

             Moja oferta ma charakter alternatywny: książki autorskiej lub książki zespołowej. Poniżej postaram się zaprezentować szczegółowo idee obu propozycji oraz własną rolę w ich realizacji.

              Z poważaniem

                         Janusz L. Sobolewski
Szczegóły  Szczegóły oferty

Autoprezentacja  Autoprezentacja